Nawigacja

O firmie

Już od 2000 roku doradzamy naszym klientom i pomagamy im w momentach ważnych decyzji biznesowych.

Założycielem firmy jest Michał Sikora – absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Śląskiej w Gliwicach o specjalności: zarządzanie przedsiębiorstwem. Jego prace dyplomowe o tematyce „Marketing place w specjalnych strefach ekonomicznych” oraz „Opłacalności projektów inwestycyjnych” – stały się bazą wiedzy wykorzystywaną w naszej działalności. Poparte doświadczeniami zawodowymi w firmach związanych z zarządzaniem nieruchomościami jak również parkami przemysłowymi gwarantują rzetelną i profesjonalną obsługę inwestorów na każdym z etapów procesu inwestycyjnego, jakie musi przejść klient, by skutecznie rozpocząć działalność gospodarczą na nowej drodze biznesu.

Nasza działalność ukierunkowana jest na wsparcie doradcze oraz kompleksową obsługę inwestycyjną dla firm chcących rozpocząć nowy etap rozwoju. Posiadamy doświadczenie, szeroki zakres działań, liczne kontakty biznesowe ułatwiające pokonywanie trudności w procesach inwestycyjnych. W naszym portfolio zgromadziliśmy wiele nieruchomości pod inwestycje bezpośrednie  na terenie całej Polski. Nasi klienci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Jesteśmy specjalistami z zakresu funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych z wieloletnim doświadczeniem. Z sukcesami współpracowaliśmy z wieloma partnerami chcącymi rozpocząć działalność w na terenie Śląska. Posiadamy referencje  inwestorów krajowych jak i zagranicznych.

Współpracowaliśmy z dużym gronem inwestorów przemysłowych jak również i największymi developerami logistycznymi. Kompleksowa organizacja spotkań z przedstawicielami branż budowlanej, architektonicznej, informatycznej, telekomunikacyjnej czy gestorami mediów umożliwi wynegocjowanie jak najlepszych umów towarzyszących inwestorowi podczas procesu inwestycyjnego.

Jeżeli są zainteresowani Państwo współpracą z Promconsult to na pewno postaramy się wprowadzić Waszą firmę w lepsze czasy. Zadbamy o Wasze interes lepiej niż się można spodziewać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i zakresem działalności.

sikora_podpis

Zapraszam do współpracy,
Michał Sikora
właściciel Promconsult

Polityka prywatności

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.

Projekt i realizacja: agencja reklamy futuresystems.pl