Nawigacja

Referencje

  • Energo-Metal System Polska Sp. z o.o – jest spółka córką European Manufacturing Solutions LTD główną siedzibą w Wielkiej Brytanii. Zasadniczym przedmiotem działalności grupy jest produkcja maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży spożywczej i chłodnictwie, jednakże działalność będzie rozszerzana o produkty wspierające procesy wytwórcze innych branż.
  • NMC Polska Sp. z o.o. - jest częścią międzynarodowej grupy NMC z główną siedzibą w Belgii. Koncern NMC posiada kilkanaście oddziałów i fabryk w Europie oraz Rosji. Zasadniczym przedmiotem działalności Grupy jest produkcja: otulin izolacyjnych wykorzystywanych w branży ciepłowniczej i chłodnictwie, elementów dekoracyjnych oraz opakowań syntetycznych.
  • Shinchang / Daedong Poland Sp. z o.o. - produkuje części do samochodów, takie jak elementy układów zapłonowych (stacyjki, zamki drzwiowe), osprzęt elektroniczny paneli drzwiowych, przełączniki deski rozdzielczej, przełączniki wycieraczek i świateł.
  • Irestal Service Center Sp. z o.o. - jest dostawcą zaawansowanych technologii obróbki metali, usług cięcia, łączenia i przygotowania materiałów nierdzewnych.

 

Polityka prywatności

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.

Projekt i realizacja: agencja reklamy futuresystems.pl